Pierwsze miejsce za kreatywność na targach Gift Show Poland 2015

Zobacz więcej

BAS TARGET - testuj z nami ciekawe produkty! Zostań naszym recenzentem, otrzymuj wyjątkowe gadżety, opiniuj i poznawaj recenzje innych użytkowników

Mapa

OFICJALNY DYSTRYBUTOR MAREK LEXON, BB SPEAKER, REMAX, GSOU

Kontakt

BAS DYSTRYBUCJA

ul. Traugutta 3/2
00-067 Warszawa

info@basdystrybucja.pl
tel. 22 696 95 95
kom. 570 990 855

Dział Handlowy BAS Kreacja (Traugutta)

Lucyna Kruszyna
tel. 22 418 88 61
kom. 570 990 966
e-mail: lucyna.kruszyna@baskreacja.pl

Mariusz Jarzyna
tel. 22 418 88 60
kom. 570 990 744
e-mail: mariusz.jarzyna@basdystrybucja.pl

Katarzyna Ziętek
tel. 22 418 88 62
kom. 570 990 266
e-mail: katarzyna.zietek@basdystrybucja.pl

Magdalena Grzelewska-Bobrowicz
tel. 22 418 88 67
kom. 604 459 673
e-mail: magdalena.bobrowicz@basdystrybucja.pl

Dział Testowania i Promocji Produktów BAS Target

Anna Tomczyk
tel. 22 418 88 04
e-mail: anna.tomczyk@basdystrybucja.pl

Dział Administracji i Rozliczeń

Anna Dobrowolska
tel. 22 418 88 62
kom. 570 990 966
e-mail: anna.dobrowolska@baskreacja.pl

Magdalena Jabłońska
tel. 22 418 88 85
kom. 690 00 66 05
e-mail: magda.jablonska@baskreacja.pl

Dział Mediów Społecznościowych

Katarzyna Ziętek
tel. 22 418 88 62
kom. 570 990 266
e-mail: katarzyna.zietek@basdystrybucja.pl

Anna Tomczyk
tel. 22 418 88 04
e-mail: anna.tomczyk@basdystrybucja.pl

Katarzyna Zając
tel. 22 488 88 60
e-mail: katarzyna.zajac@basdystrybucja.pl

Dział Handlowy BAS Kreacja (Żurawia)

Anna Jezierska
tel. 22 418 88 80
kom. 728 81 91 86
e-mail: anna.jezierska@baskreacja.pl

Anna Kowalska
tel. 22 418 88 89
kom. 690 00 66 02
e-mail: anna.kowalska@baskreacja.pl

Ewa Ptak
tel. 22 418 88 86
kom. 690 00 66 06
e-mail: ewa.ptak@baskreacja.pl

Liliana Lubieniecka
tel. 22 418 88 91
kom. 570 990 711
e-mail: liliana.lubieniecka@baskreacja.pl

Magdalena Jabłońska
tel. 22 418 88 85
kom. 690 00 66 05
e-mail: magda.jablonska@baskreacja.pl

Paweł Bogacz
tel. 22 418 88 83
kom. 728 81 91 87
e-mail: pawel.bogacz@baskreacja.pl

Rafał Kołodziejski
tel. 22 418 88 81
kom. 602 789 772
e-mail: rafal.kolodziejski@baskreacja.pl

Tomasz Witczak
tel. 22 418 88 84
kom. 728 81 91 89
e-mail: tomasz.witczak@baskreacja.pl

Patrycja Welew
tel. 22 418 88 82
kom. 728 81 91 90
e-mail: patrycja.welew@baskreacja.pl

Dział Usług Wspierających BAS

Aleksandra Buszta
tel. 22 418 88 00
e-mail: aleksandra.buszta@bas.pl

Anna Tomczyk
tel. 22 418 88 04
e-mail: anna.tomczyk@bas.pl

Dorota Cywińska
tel. 22 418 88 02
e-mail: dorota.cywinska@bas.pl

Iga Pasiut
tel. 22 418 88 03
e-mail: iga.pasiut@bas.pl

Izabela Rachubińska
tel. 22 418 88 01
e-mail: iza.rachubinska@bas.pl

Dział Decyzji Strategicznych

Robert Bobrowicz
e-mail: robert.bobrowicz@basdystrybucja.pl